Menu

Dane kontaktowe

Miejskie Przedszkole nr 1
 
ul. Tarczyńska 28
96-320 Mszczonów
tel/fax 46 857 16 68

przedszkole@mszczonow.pl

 

Robotyka

  • kodowanie13

"Kodowanie z kubeczkami"
Mali programiści z grup: Tygryski, Gumisie, Kotki na zajęciach z robotyki  uczą się kodowania  i podstaw programowania poprzez zabawę.  Do dyspozycji mają roboty edukacyjne, a także matę do kodowania z zestawami edukacyjnymi.  Przedszkolaki bawiąc się poznają język programowania, Wspólne działania, zmierzające ułożenia kodu, uczą logicznego myślenia, przewidywania, wnioskowania, planowania. Takie kompetencje rozwijają podczas zabaw z kodowaniem.
 

  • Ozobot25

Dinozaury na robotyce
Jest w kalendarzu taki nietypowy dzień, dzień niezwykłych stworzeń – dinozaurów. W tym czasie przedszkolaki ,, udały się ’’ w podróż do czasów prehistorycznych, by podczas ciekawych zajęć i zabaw poznać możliwość życie tych gadów. Na  zajęciach robotyki, Ozobot- dinozaur zabrał dzieci w wędrówkę zakodowanymi trasami...

  • BDI3

Dzień Bezpiecznego Internetu w Miejskim Przedszkolu nr 1 w Mszczonowie
W ramach realizacji działań  „Dzień Bezpiecznego Internetu” grupy: Tygryski, Kotki  i Słoneczka podczas zajęć z robotyki poznały Necia. Dzieci obejrzały bajkę z nim w roli głównej. Także ten mały robot, który dba o bezpieczeństwo dzieci w Intrenecie, towarzyszył przedszkolakom w rozwiazywaniu zadań na macie do kodowania. 

  • artysta9

Mali artyści i ozobot 
Na zajęciach z robotyki przenosimy się w czasami w różne rzeczywistości, wędrujemy w czasie albo zamieniamy się w artystów. Tak też było podczas jednych z zajęć, na których rozmawialiśmy o talentach. Przedszkolaki opowiadały o swoich wyjątkowych zdolnościach.

Robotyka dla przedszkolaka

rok szkolny 2020/21

DZIEŃ KROPKI

MALI PROGRAMIŚCI

Miejskie Przedszkole nr 1 w Mszczonowie
znalazło się wśród laureatów III edycji
PROGRAMU GRANTOWEGO
T-MOBILE POLSKA Z FUNDACJĄ CODERDOJO POLSKA
FAJNE GRANTY T-MOBILE 2019

KOLOROWE KUBECZKI

Odnośniki

Informacje kontaktowe

 

imię i nazwisko inspektora: Łukasz Kalinowski 

Inspektor Ochrony Danych
adres e-mail: inspektor@cbi24.pl

Polskie Radio Dzieciom
[obiekt mapy] Mapa dojazdu