Menu

Dane kontaktowe

Miejskie Przedszkole nr 1
 
ul. Tarczyńska 28
96-320 Mszczonów
tel/fax 46 857 16 68

przedszkole@mszczonow.pl

 

Wrzesień

Kompetencje kluczowe

  • kompetencje1
  • kompetencje2
  • Wyposażenie sal dydaktycznych w pomoce i zabawki pochodzi m.in z projektu Zabawa Uczy i Dosksonali

ZAPRASZAMY DO NASZEGO PRZEDSZKOLA
Nasze Przedszkole od września 2019 roku liczy 11 oddziałów. Posiada bogatą bazę dydaktyczną: laptopy i programy edukacyjne, drukarki, xero, tablice multimedialne, gry dydaktyczne oraz konstrukcyjne. Dobrze wyposażoną biblioteczkę przedszkolną oraz gabinety terapeutyczne (np. magiczny dywan, programy logopedyczne, sprzęty gimnastyczne i wiele innych). Pomoce dydaktyczne zostały zakupione w ramach projektu Zabawa Uczy i Doskonali o nr RPMA.10.01.04 14-8405/17.

  • Lekcja biblioteczna..jpg

W piątek 13.09.2019 R przedszkolaki z grupy ,, Słoneczka"  z Miejskiego Przedszkola nr 1 uczestniczyły w warsztatach prowadzonych przez panią Natalię w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Spotkanie miało na celu zaznajomienie  dzieci z  wyglądem, zwyczajami, rodzajem pająków, których większość nie lubi, a wręcz się boi.

  • dzień kropki zajęcia z robotyki

15 września Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Organizowane są działania, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. Motywem przewodnim jest kropka.

  • dzień kropki

Dzień Kropki w Miejskim Przedszkolu nr 1
W dniu 16.09.2019 w grupie Misiów obchodziliśmy Dzień Kropki. Dzieci umieszczały kropki na swoich ubraniach. Robilł sobie zdjęcia w naszej kulkowej fotobudce oraz wyklejały korkami naszą wielką kropkę.

W piątek 20.09.2019r. przedszkolaki z grupy „Słoneczka” z Miejskiego Przedszkola nr 1 odwiedziły Bank Spółdzielczy Biała Rawska. Maluchy powitała pani kierownik banku, która serdecznie zaprosiła do wspólnego poznawania  banku. Dzieci z wielkim zaciekawieniem oglądały wyposażenie  banku, poznawały wygląd  wszystkich nominałów banknotów. Największym zainteresowaniem cieszyła się możliwość przeliczania banknotów 

  • dzieci wykonują pracę plastyczną

Dnia 23.09.19r. w naszym przedszkolu w ramach edukacji żywieniowej obchodziliśmy nietypowe święto – Dzień Śliwki. Fioletowa, mała, całkiem niepozorna a daje tyle radości, nikt nie przypuszczał, że całe to zamieszanie wywoła nasza rodzima śliwka. Postanowiliśmy uczcić ten owoc, przychodząc w ubrankach koloru śliwki.

  • dzień przedszkolaka

Dzień przedszkolaka u Krasnali
Jedna z najmłodszych grup w bardzo niezwykły sposób uczciła święto wszystkich przedszkolaków...

  • zagniatanie ciasta

23 wrzesień Dzień śliwki u "Krasnali" - ciasto ze śliwkami

  • Zajączki na wycieczce w Łubna 17.09.2019 (2)

Wycieczka Ciuchcią do Łubna
Dnia 17.09.2019r dzieci z grup Zajączki i Motylki brały udział w wycieczce ciuchcią na kołach do Łubna. Główna atrakcją był przejazd kolorową ciuchcią. Dzieci były zauroczone widokiem pojazdu oraz jazdą. Po drodze podziwiały krajobraz okolicznych wsi,

Odnośniki

Informacje kontaktowe

 

imię i nazwisko inspektora: Łukasz Kalinowski 

Inspektor Ochrony Danych
adres e-mail: inspektor@cbi24.pl

Polskie Radio Dzieciom
[obiekt mapy] Mapa dojazdu