Menu

Dane kontaktowe

Miejskie Przedszkole nr 1
 

ul. Tarczyńska 28

96-320 Mszczonów

tel/fax 46 857 16 68
 

przedszkole@mszczonow.pl

 

Wrzesień

Kompetencje kluczowe

  • kompetencje1
  • kompetencje2
  • Wyposażenie sal dydaktycznych w pomoce i zabawki pochodzi...

ZAPRASZAMY DO NASZEGO PRZEDSZKOLA
Nasze Przedszkole od września 2019 roku liczy 11 oddziałów. Posiada bogatą bazę dydaktyczną: laptopy i programy edukacyjne, drukarki, xero, tablice multimedialne, gry dydaktyczne oraz konstrukcyjne. Dobrze wyposażoną biblioteczkę przedszkolną oraz gabinety terapeutyczne (np. magiczny dywan, programy logopedyczne, sprzęty gimnastyczne i wiele innych). Pomoce dydaktyczne zostały zakupione w ramach projektu Zabawa Uczy i Doskonali o nr RPMA.10.01.04 14-8405/17.

  • Lekcja biblioteczna..jpg

W piątek 13.09.2019 R przedszkolaki z grupy ,, Słoneczka"  z Miejskiego Przedszkola nr 1 uczestniczyły w warsztatach prowadzonych przez panią Natalię w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Spotkanie miało na celu zaznajomienie  dzieci z  wyglądem, zwyczajami, rodzajem pająków, których większość nie lubi, a wręcz się boi.

  • dzień kropki zajęcia z robotyki

15 września Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Organizowane są działania, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. Motywem przewodnim jest kropka.

  • dzień kropki

Dzień Kropki w Miejskim Przedszkolu nr 1
W dniu 16.09.2019 w grupie Misiów obchodziliśmy Dzień Kropki. Dzieci umieszczały kropki na swoich ubraniach. Robilł sobie zdjęcia w naszej kulkowej fotobudce oraz wyklejały korkami naszą wielką kropkę.

W piątek 20.09.2019r. przedszkolaki z grupy „Słoneczka” z Miejskiego Przedszkola nr 1 odwiedziły Bank Spółdzielczy Biała Rawska. Maluchy powitała pani kierownik banku, która serdecznie zaprosiła do wspólnego poznawania  banku. Dzieci z wielkim zaciekawieniem oglądały wyposażenie  banku, poznawały wygląd  wszystkich nominałów banknotów. Największym zainteresowaniem cieszyła się możliwość przeliczania banknotów 

  • dzieci wykonują pracę plastyczną

Dnia 23.09.19r. w naszym przedszkolu w ramach edukacji żywieniowej obchodziliśmy nietypowe święto – Dzień Śliwki. Fioletowa, mała, całkiem niepozorna a daje tyle radości, nikt nie przypuszczał, że całe to zamieszanie wywoła nasza rodzima śliwka. Postanowiliśmy uczcić ten owoc, przychodząc w ubrankach koloru śliwki.

  • dzień przedszkolaka

Dzień przedszkolaka u Krasnali
Jedna z najmłodszych grup w bardzo niezwykły sposób uczciła święto wszystkich przedszkolaków...

  • zagniatanie ciasta

23 wrzesień Dzień śliwki u "Krasnali" - ciasto ze śliwkami

  • Zajączki na wycieczce w Łubna 17.09.2019 (2)

Wycieczka Ciuchcią do Łubna
Dnia 17.09.2019r dzieci z grup Zajączki i Motylki brały udział w wycieczce ciuchcią na kołach do Łubna. Główna atrakcją był przejazd kolorową ciuchcią. Dzieci były zauroczone widokiem pojazdu oraz jazdą. Po drodze podziwiały krajobraz okolicznych wsi,

Odnośniki

Kontakt

CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA INTERNETOWEGO

imię i nazwisko inspektora; Łukasz Kalinowski 
adres e-mail: inspektor@cbi24.pl

Polskie Radio Dzieciom
[obiekt mapy] Mapa dojazdu