Menu

Dane kontaktowe

Miejskie Przedszkole nr 1
 

ul. Tarczyńska 28

96-320 Mszczonów

tel/fax 46 857 16 68
 

przedszkole@mszczonow.pl

 

Nawigacja

Październik

  • dzieci oglądają wóz strażacki

Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Mszczonowie
01.10.2019r. dzieci z grupy „Słoneczka i „Kotki” z Miejskiego Przedszkola Nr 1 odwiedziły Ochotniczą Straż Pożarną. Celem spotkania było zapoznanie z pracą strażaka, wzbogacenie wiedzy przedszkolaków na temat bezpiecznego zachowania się w domu i w przedszkolu, uświadomienie dzieciom przyczyn powstawania pożarów, istniejących zagrożeń wynikających z zaprószonego ognia, przekazanie wiedzy jak postępować w obliczu niebezpieczeństwa. 

  • dzieci na pokazie ratownictwa wodnego

Ratownicy w Miejskim Przedszkolu Nr 1
Dnia 03.10.2019r. przedszkolaki odwiedzili ratownicy wodni na co dzień pracujący w Termach Mszczonów. Podczas spotkania dzieci zostały zapoznane ze sprzętem ratowniczym do udzielania pomocy poszkodowanym w trakcie kąpieli w zbiornikach wodnych. Przedszkolaki mogły aktywnie uczestniczyć w zajęciach wykorzystując sprzęt ratunkowy. Dyrekcja i nauczyciele serdecznie dziękują za spotkanie.

  • Teatrzyk dla dzieci

Teatr MAGIK w Miejskim Przedszkolu Nr 1
07.10.2019r. w Miejskim Przedszkolu Nr 1 przedszkolaki gościły Teatr MAGIK z przedstawieniem pt; „Jak Felek przezwyciężał uzależnienia”. Cele spektaklu było przypomnienie zasad bezpiecznego korzystania z komputera, tabletu czy internetu. Dzieciom bardzo podobała się barwna scenografia...

  • Dzieci z  grupy Żabki lubią czytać książki

"Cała Polska czyta dzieciom"
Dzieci z grupy „Żabki” z Miejskim Przedszkolu Nr 1 w bieżącym roku szkolnym biorą udział w promowaniu akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.
Celem akcji jest:
    • rozwijanie czytelnictwa oraz współpraca między przedszkolem, a środowiskiem rodzinnym dziecka,
    • zachęcanie dorosłych do głośnego czytania dzieciom...
    
    

  • Mój ulubiony owoc

Projekt edukacyjny "Jabłko, gruszka, śliwka"
W dniach 30.09. – 04.10.2019 r. dzieci z grupy „Żabki” z Miejskiego Przedszkola Nr 1 brały udział w projekcie edukacyjnym „Jabłko, gruszka, śliwka”.Celem projektu było:
    • kształtowanie postaw proekologicznych,
    • poznawanie różnych ekosystemów: ogród, sad...
  

Wycieczka do gospodarstwa wiejskiego
Dnia 25.09.19r. Dzieci z grupy „Biedronki” wyjechały na wycieczkę do Adamowic do gospodarstwa wiejskiego. Przedszkolaki zobaczyły, jak wygląda wieś. Obejrzały maszyny potrzebne do pracy w polu, hodowane zwierzęta, dowiedziały się o znaczeniu słomy i siana. Przejażdżka przez wieś na...

Odnośniki

Kontakt

CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA INTERNETOWEGO

imię i nazwisko inspektora; Łukasz Kalinowski 
adres e-mail: inspektor@cbi24.pl  

[obiekt mapy] Mapa dojazdu

Stopka