Menu

Dane kontaktowe

Miejskie Przedszkole nr 1
 
ul. Tarczyńska 28
96-320 Mszczonów
tel/fax 46 857 16 68

przedszkole@mszczonow.pl

 

Listopad

 • Spotkanie z żołnierzami Wojska Polskiego 2019.jpg

Żołnierze w Miejskim Przedszkolu nr 1 
W czwartek 07.11.2019 R w przeddzień 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości przedszkolaki z najstarszych grup przedszkolnych- Słoneczka, Kotki, Żabki, Zajączki, Tygryski i Motylki odwiedzili żołnierze z Wojsk Obrony Terytorialnej. Każdy z żołnierzy zaprezentował...

 • Apel z okazji Świeta Niepodległości w LO M-ów 12.11.19 (2)

Dzieci  z wizytą w LO Mszczonów 
Dzieci z grup: Zajączki, Żabki i Motylki wraz z wychowawczyniami zostały zaproszone na apel do Liceum Ogólnokształcącego w Mszczonowie z okazji Święta Niepodległości. Przedszkolaki zostały ciepło i serdecznie przyjęci i przywitani przez panią dyrektor, pracowników i uczniów liceum.

 • Przedszkolaki w Mszczonowskim Ośrodku Kultury 13.11.19

Pieśni patriotyczne w Mszczonowskim Ośrodku Kultury

 • Wycieczka do Powsina 2019r

Dzieci z naszego przedszkola na wycieczce w Powsinie

 • Dzień Jeża w gr. Zajączki 13.11.19 (5)

Dzień Jeża w gr. Zajączki

 • Przedszkolaki na przedstawieniu w CK Ż-ów na przedstawieniu

Wyjazd do Centrum Kultury w Żyrardowie na przedstawienia pt." Piotruś Pan"

 • 20191119_103443

Spotkanie ze zwierzętami egzotycznymi  w Miejskim Przedszkolu Nr 1
We wtorek 19.11.19r. odbyły się warsztaty pt. „ Zwierzęta dzieciom”. Warsztaty prowadziła p. Katarzyna Kotkiewicz, która zaprezentowała zwierzęta z gatunku gadów żyjących w terrarium. Zapoznała przedszkolaki z wyglądem m.in.; jaszczurek (agamy brodatej i gekona), żółwi (wodne i lądowe) i  węży (pyton, lancetogłów mleczny, boa). 

 • Sałatki owocowe w gr. Kotki

SAŁATKI I SURÓWKI Z WARZYW I OWOCÓW W MIEJSKIM PRZEDSZKOLU  
W czwartek 21 listopada  przedszkolaki z grup „ Słoneczka” , ,, Kotki,, i „ Zajączki” przygotowywały w ramach projektu badającego aktywność badawczo-twórczą surówki i sałatki z warzyw i owoców. Na podstawie talerzyków ze zgromadzonymi owocami, dzieci poznawały i utrwalały nazwy owoców egzotycznych i  krajowych za pomocą węchu i smaku.

 • Pan Sprężynka

KONCERT EDUKACYJNY
Dnia 22.11.19r. przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 1 uczestniczyły w koncercie edukacyjnym Pana Sprężynki pt. „Lotnisko nad ziemią”. Widowisko muzyczne połączone było z pokazem laserów i efektów świetlnych. Dzieci mogły aktywnie uczestniczyć w przebiegu widowiska.

 • Dzień Pluszowego Misia w Miejskim Przedszkolu Nr 1

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
25.11.19r. w Miejskim Przedszkolu nr 1 odbył się Dzień Pluszowego Misia. Dzieci ze swoimi ulubionymi misiami spotkały się aby wspólnie celebrować ten dzień. W trakcie spotkania tańczyły,  śpiewały i bawiły się przy muzyce wraz ze swoimi przytulankami. 

 • Oglądamy wystawę malarską (3)

DZIECI Z GRUPY „ŻABKI” NA WERNISAŻU MALARSKIM 
Dnia 22.11.2019 r. dzieci z grupy „Żabki” w ramach projektu „Moja miejscowość” odwiedziły Miejski Ośrodek Kultury, gdzie miały możliwość obejrzenia wernisażu prac malarskich Klubu Plastyka WALOR.

 • ŚWIĘTO ŻYCZLIWOŚCI W GRUPIE „ŻABKI”

ŚWIĘTO ŻYCZLIWOŚCI 
Podczas „Święta Życzliwości” dzieci z grupy „Żabki”, „Kotki”, „Słoneczka”, „Tygryski” i „Zajączki” odwiedziły uczennice Szkoły Podstawowej Amelka, Natalia i Patrycja z VI B.

 • Zajączki w Komisariacie Policji w Mszczonowie dn. 27.11.19

Dzieci z gr. Zajączki na spotkaniu w Komisariacie Policji w Mszczonowie
Dnia 27.11.2019 dzieci z gr. Zajączki odwiedziły Komisariat Policji w Mszczonowie. Podczas spotkania z  sierż. sztab.  Arkadiusz Wójcik dzieci dowiedziały się na czym polega praca policjanta, dlaczego jest ważna, odpowiedzialna i niebezpieczna. Zwiedziły niektóre pomieszczania komisariatu, poznały ich wyposażenie. Duże zainteresowanie wywołało...

 • pokaz robienia na drutach

Projekt „Ubrania”
W dniach 12 – 22 listopad w gr. „Krasnali” realizowany był projekt edukacyjny „Ubrania”, którego głównym celem było rozwijanie u dzieci 3-letnich samodzielności w  ubieraniu się. Pierwszego dnia została utworzona siatka pytań na podstawie której były realizowane kolejne zajęcia. Podczas realizacji projektu dzieci każdego dnia pogłębiały swoją wiedzę na temat ubrań.  

 • Słodki poczęstunek

Wizyta przedszkolaków w Hotelu „Panorama”
W piątek 29.11.19r. przedszkolaki z grupy „Kotki” i „Słoneczka” z Miejskiego Przedszkola Nr 1 odbyły wizytę w Hotelu „Panorama” w ramach realizacji programu – doradztwo zawodowe. W głównym holu przedszkolaki zostały powitane przez panią Katarzynę, która oprowadziła nas po hotelu. Dzieci poznały pracę recepcjonistki, pokojowej, kucharza...

Odnośniki

Informacje kontaktowe

 

imię i nazwisko inspektora: Łukasz Kalinowski 

Inspektor Ochrony Danych
adres e-mail: inspektor@cbi24.pl

Polskie Radio Dzieciom
[obiekt mapy] Mapa dojazdu