Menu

Dane kontaktowe

Miejskie Przedszkole nr 1
 

ul. Tarczyńska 28

96-320 Mszczonów

tel/fax 46 857 16 68
 

przedszkole@mszczonow.pl

 

Wrzesień

  • dzieci wraz z rodzicami na placu przed ratuszem
W związku ze zbliżająca się rocznicą 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości dnia 14 września odbył się MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI NAJMŁODSZYCH OBYWATELI MIASTA, w którym uczestniczyły przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola Nr 1. Marsz miał na celu przypomnienie wartości patriotycznych
26 września dzieci z całego przedszkola mogły obejrzeć bardzo ciekawe przedstawienie przygotowane przez artystów z Krakowa. "To największe jest szaleństwo nie znać słowo bezpieczeństwo", sam tytuł mówi już wiele. Aktywne metody oraz niepowtarzalna scenografia sprawiły że przedszkolaki z zaciekawieniem przyglądały się losom bohaterów.
  • dzieci siedzą i słuchają bajki
W piątek 28.09.18r dzieci z grupy ,,Gumisie” i ,,Krasnale” z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Mszczonowie odwiedziły miejską bibliotekę w ramach spotkań z pracownikami tej instytucji. Przedszkolaki podczas warsztatów w bibliotece miały możliwość poznania rodzajów drzew na podstawie książki ,,Drzewo”.
  • dzieci stoją przed ciuchcią
28 września dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 1 miały zorganizowaną nie lada atrakcję - przejazd Ciuchcią. Wesoła Ciuchcia, która ciągnęła wagoniki jechała powoli ulicami miasta i okolicznymi miejscowościami, swoim sygnałem oznajmiając swój przejazd. Miejscem docelowym był przejazd do Łubna, gdzie dzieci mogły swobodnie korzystać ze świeżego powietrza i pobawić się na placu zabaw.

Odnośniki

Kontakt

CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA INTERNETOWEGO

imię i nazwisko inspektora; Łukasz Kalinowski 
adres e-mail: inspektor@cbi24.pl  

Polskie Radio Dzieciom
[obiekt mapy] Mapa dojazdu

Stopka