Menu

Dane kontaktowe

Miejskie Przedszkole nr 1
 
ul. Tarczyńska 28
96-320 Mszczonów
tel/fax 46 857 16 68

przedszkole@mszczonow.pl

 

Styczeń

  • Degustacja
Dnia 16 stycznia 2019r. przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w Dniu Pikantnych Potraw, którego celem było poszerzanie wiedzy dzieci na temat znanych potraw i pikantnych przypraw, rozwijanie umiejętności kulinarnych oraz kształtowanie nawyków higienicznych podczas przyrządzania posiłku.
  • Zajęcia w bibliotece
Dnia 18 stycznia 2019r. przedszkolaki z grupy Kotki i Gumisie z Miejskiego Przedszkola Nr 1 uczestniczyły w kolejnych zajęciach bibliotecznych. Celem naszych spotkań jest rozwijanie zainteresowań czytelniczych w ramach projektu czytelniczego „Książka moim przyjacielem”. W trakcie naszego spotkania pani bibliotekarka, tym razem przeczytała nam utwór związany ze zbliżającym się dniem babci i dziadka.
 W dniach 10-13 stycznia 2019r. w Miejskim Przedszkolu w Mszczonowie odbywała się zbiórka pieniędzy do puszek w ramach Wielkie Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzieci, poznały cel, jaki przyświeca tegorocznej dobroczynnej zbiórce organizowanej przez WOŚP. Dlatego chętnie dzieliły się swoimi oszczędnościami z potrzebującymi rówieśnikami, ale również wrzucały pieniążki przekazane przez rodziców.
  • Zabawy makaronowe
Dnia 09.01.2019r. przedszkolaki z grup Gumisie i Zajączki uczestniczyły w zabawach z makaronem. Zajęcie miało na celu badanie aktywności twórczej dzieci podczas wspólnej pracy zespołowej. Na wstępie dzieci poznały sposób powstawania makaronu.
  • dzieci wykonują zadanie plastyczne
Tuż przed feriami w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia z robotyki rozwijające zainteresowania dzieci o temacie "Herbatka i konfitura uczuć dla Babci i Dziadka". Były to zajęcia okolicznościowe z okazji Święta Babci i Dziadka.

Odnośniki

Informacje kontaktowe

 

imię i nazwisko inspektora: Łukasz Kalinowski 

Inspektor Ochrony Danych
adres e-mail: inspektor@cbi24.pl

Polskie Radio Dzieciom
[obiekt mapy] Mapa dojazdu